הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה – מירי בלקין

דיאטה און ליין
Skip Navigation Links

דיאטה אינדקס פורומים | דיאטה עם מירי בלקין :: פורומים

כינוי

סיסמא
הרשמה | שכחתי סיסמא

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » מחשבות חיוביות

על מנת להשתמש בפורום, יש להיות מזוהים במערכת. שם: כינוי, כפי שנרשמת באתר. כנ"ל באשר לסיסמה. מי שלא רשום לאתר, להירשם בדף הבית- בקוביה הוורודה
23/02/2016 12:25

miribelkin
miribelkin
Administrator
שלולית יקרה כפי שאני חוזרת ואומרת, ההרצאות הכי חשובות.
אחכ, התירגול וההתמדה בלי לחץ והכל מסתדר.
המשך הצלחה והתמדה חיבוק אמיץ מירי
0 קישור קבוע (Permalink)
22/02/2016 22:55

שלולית
שלולית
איך קורה שבדיוק השבוע יש הרצאה שכל כך תואמת למה שעובר עלי???
זו אינה הפעם הראשונה.
התחלתי את הדיאטה, לא מנקודה חזקה בחיי, בזכותה של מירי בחרתי לעשות ככל שאפשר וידעתי שמה שלא יהיה עליי להפסיק את העליה.
והנה כל השינויים האחרים עדיין לא מתרחשים - לא הכל גם תלוי בי.....ואני מגלה שאני רעבה יותר ולא מצליחה להתספק בתפריט, ואכלתי מעט יותר, לא מהדברים ה"אסורים" אבל גם לאכול הרבה דיאטה זה לא תמיד עוזר.
לפחות הצלחתי לעצור ת העלייה והיה עלי לשמוח בחלקי אבל...המחשבות השליליות הללו פקדוני ולא מרפות עד כדי משבשות את הביטחון בתהליך, המחשבות הלוו שאומרות לי שלא אצליח, שנאי עדיין שמנמודה, שלא הייתי ולא אהיה רזה לעולם...שהג'ינס ליוויס עם הטי שרט הלבנה שכל חיי רציתי אז אין סיכוי שאגיע אליהם בחיים הללו, שאני נראית שמנה, מתפוצצת ומה לא....וכל אלו אופפות אותי ופתאום ההרצאה הנהדרת הזו שבעיקר לקחתי ממנה כמה דברים. האחת, כפי שציין הבחור בעל המשקל העודף שאומר למירי שלאט לאט הוא יעשה זאת - אזז כך גם אני ועוד לא אבדה תיקוותינו...השנייה שלקחתי מההרצאה היא התובנה שעלי למקד חשיבה חיובית, לחשוב על משהו שאני מאמינה בו ויובילנו להתמדה והצלחה, אני מאמינה שבסוף זה יקרה אבל עדיין מתקשה לראות כיצד. אני מחוייבת כעת ביושבי מול המחשב אבל ברגע הרעב או התסכול רצה לניחום. ובכל זאת אף רזיתי קמעה אבל אני בוחרת שלא לכתוב עדיין כמה. אני יודעת שהתקיעות הזו היא משום שישנם שינויים בגופי וגם משום שאני לא לגמרי מגוייסת, הולכת אבל לא באופן קבוע, נמנעת ממתוק אבל יש כמה ביסים מידי פעם שלא מוותרת עליהם, פחממות ל אאחרי חמש, ובסופש? רק אלוהים יודע......
וגיליתי שבכל פעם שאני מפירה את חוקי הדיאטה שלי זה תמיד בעקבות המחשבה שנאי לא ואני לא ואני לא, כל מחשבה שלישית מביאה לאכילה רגשית.
מירי , תודה שהארת עיניי.
כבר יותר טוב שרק לאכול ולא להבין מדוע....
אוהבת
שלולית - שולי
0 קישור קבוע (Permalink)

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » מחשבות חיוביות

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת

מידע שימושי

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות

מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה

קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה
דיאטה עם מירי בלקין- ברוכים הבאים לאתר של מירי בלקין. תוכנית הדיאטה של מירי בלקין באינטרנט- עכשיו במבצע הכרות ללקוחות חדשים!