הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה – מירי בלקין

דיאטה און ליין
Skip Navigation Links

דיאטה אינדקס פורומים | דיאטה עם מירי בלקין :: פורומים

כינוי

סיסמא
הרשמה | שכחתי סיסמא

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » מה חדש בערבים הקרים החורף הזה?

על מנת להשתמש בפורום, יש להיות מזוהים במערכת. שם: כינוי, כפי שנרשמת באתר. כנ"ל באשר לסיסמה. מי שלא רשום לאתר, להירשם בדף הבית- בקוביה הוורודה
09/01/2016 04:46

dany
dany
חיוך יקרה
שלום רב שובך,
שנה חדשה, החלטות חדשות ונבונות, הכי נכון להקשיב לגוף ולא לרוץ אחרי כל מיני טרנדים.
בפרט שאנחנו כבר לא בנות 16......
בנחישות שאת פועלת אין לי ספק שהקילוגרמים ירדו ויעלמו. בלי לחץ. העיקר שאת בפעולה ובמודעות.
כה לחי על סיפור העוגה, גם אני משתדלת שיהיו עד כמה מעט יותר פיתויים בבית.
אז שבת שלום ושיהיה לנו שבוע רגוע ושקט בכל המובנים.
0 קישור קבוע (Permalink)
07/01/2016 17:23

חיוך מהלב
חיוך מהלב
אז זהו אני חוזרת לכתוב אחרי "100 שנים" שלא כתבתי כאן בפורום הנפלא הזה. חלף לו חודש דצמבר והשנה 2016 כבר רצה לה בריצות מטורפות נדמה כאילו השבוע מתחיל ביום א' ולפתע יום חמישי והשבוע הסתיים. כל כך מהר חולף לו הזמן. אני אמנם עתה משתדלת מאד מאד להשיל כמה קילוגרמים שפשוט מקומם אינו איתי, אבל לא הכל הולך לפי התוכנית. ראשית עלי להוריד הילוך בנושא הספורט שאני עושה שכן אני סובלת מכאבים כאלה ואחרים ברגל וביד הימנית. הרבה חודשים התעלמתי אולם אין ברירה אלא להקשיב לגוף. אחרת בסוף לא אוכל לעשות בכלל ספורט. אז כן איני עושה ספורט כל יום ולמשל היום כשאני די כואבת (גם שינוי המזג אויר משפיע), אלך לשחות יותר מאוחר בערב. תאמינו או לא. במטבח היתה מונחת עוגה שאני די אוהבת בערך שבוע וכשחתכתי לי חתיכה קטנה כבר לא היה לה טעם ובאמת הרגשתי שחבל אפילו לשים אותה בפה. לא להאמין נכון? אני שמכורה לעוגות ורק פעם בשנה או פעם ב.... אופה/קונה עוגה, כי אסור שיהיו אוייבים בבית. סופשבוע זה יהיה סוער כנראה לפחות מחר כך מבטיחים והערב אינו פשוט כשמחליטים בלי פחמימות אבל אני עומדת בהחלטותי החשובות ובאמת אין ברירה אחרת אם רוצים לראות תוצאות גם אם הורדתי הילוך בספורט. בקרוב אתחיל לעשות ספורט במכון פילטיס משקם, כי אני זקוקה לכך וגם מדרסים חדשים שרכשתי עשויים לעזור לי. יחד עם זה אני חוזרת לרקוד ועל כך אספר אחרי שאתחיל מחדש כי באמת השמחה בגוף ובנשמה מהריקוד עולה על כל דבר אחר. שיהיה לכולנו סופשבוע חמים נעים ובעיקר בלי פחמימות רק עם מים/תה ואם צריך עוד קצת חלבונים ......

--
hs
0 קישור קבוע (Permalink)

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » מה חדש בערבים הקרים החורף הזה?

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת

מידע שימושי

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות

מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה

קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה
דיאטה עם מירי בלקין- ברוכים הבאים לאתר של מירי בלקין. תוכנית הדיאטה של מירי בלקין באינטרנט- עכשיו במבצע הכרות ללקוחות חדשים!