הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה – מירי בלקין

דיאטה און ליין
Skip Navigation Links

דיאטה אינדקס פורומים | דיאטה עם מירי בלקין :: פורומים

כינוי

סיסמא
הרשמה | שכחתי סיסמא

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » דיאטה בקיץ שתפו

על מנת להשתמש בפורום, יש להיות מזוהים במערכת. שם: כינוי, כפי שנרשמת באתר. כנ"ל באשר לסיסמה. מי שלא רשום לאתר, להירשם בדף הבית- בקוביה הוורודה
27/06/2011 16:43

dany
dany
בהצלחההההההההההההההההההההההההההההההה
0 קישור קבוע (Permalink)
27/06/2011 14:41

טלי-לי
טלי-לי
מצד אחד גם אני חושבת שבקיץ יותר קל לשמור, כי אנחנו פיזית יותר חשופים, וכמו שtutit אמרה - האוירה הכוללת של בילויי הקיץ...
אך בד בבד עם אוירת הבילויים מגיעים גם הפירות הקייצים והגלידות... אוי הגלידות... ;-) בחורף הרבה יותר קל לי להתמודד עם התפוחים והאגסים, אבל כשיש ענבים גנבים (כמו שמירי קוראת להם...) ודובדבנים אדומים וחתיכות אבטיח בכל פינה זה כבר יותר קשה...
אז אין ברירה, צריך לשמור על המסגרת ופשוט לא להתחיל עם הטעימות כי חבר מביא חבר, ופשוט ללכת ולשתות כוס מים נוספת... - ולזכור מה היעד - לפחות 5 קילו פחות עד ראש השנה...
וגם אני, כמו שאפתנית, מקווה ששנה הבאה אגיע מוכנה יותר לקיץ...
0 קישור קבוע (Permalink)
27/06/2011 12:30

tutit
tutit
אכן דיאטה עם מסגרת היא חשובה גם בקיץ וגם בחורף!
ואם כבר מסגרת אז רק כאן אצל מירי עם השיטה הכי טובה שיש-בלי פחמימות מחמש,
לי אישית יותר קל לשמור בקיץ...גם כי הבגדים כבר לא מכסים ואנחנו חשופים יותר,
גם בגלל החום שמקשה על חייו של השמנמוד .......
והאוירה הכוללת של הקיץ (ים,מסיבות,בילויים,חופשות,פאן)עושה חשק להראות ולהרגיש הכי טוב שיש.
מאחלת לכולנו להשיל כמה שיותר קילוגרמים עד סוף הקיץ וכמובן לא לשכוח להנות ממנו תוך כדי....
0 קישור קבוע (Permalink)
27/06/2011 12:05

שאפתנית
שאפתנית
יולי קראתי את הפוסט שלך ואני מסכימה עם כל מילה. לשמור על ההישג זו עבודה לכל החיים, לא מספיק לרדת צריך לשמור על ערנות כדי לא להעלות בחזרה ולהרוס את ההישג אבל כמו שכתבת זה לא תמיד קל ולא משנה מה עונת השנה תמיד יש משהו שהמוציא מהשגרה וגורם לאכילה.
אין ספק שגוף שמן בבגד ים זה לא דבר נעים בעין וגם לא למי שלובש את בגד הים (לפחות לדעתי). מקווה ששנה הבאה אגיע יותר מוכנה לקיץ.
0 קישור קבוע (Permalink)
27/06/2011 11:53

dany
dany
חיוש
כל אחת מאיתנו תנסה לשנות רק את עצמה וזו מספיק עבודה.
ואכן לראות מראות לא אסתטיים.............. לעיתים זה ממש כואב בעיניים.
שיהיה לך יום נפלא ובהצלחה בתכניות.

חיה'לה כתב:
בס"ד
שלום לכולם,
אין ספק שדיאטה חשובה תמיד, אך בקיץ היעדר אסתטיקה ועודף שומנים בולטים פי כמה וכמה.
אין זה חדש שיש אנשים שאינם מסתכלים במראה, לפני שהם עוטים את בגדי הים שלכם על מרבדי השומן, שהרי אחרת לא ברור לי כיצד הם מעיזים להסתובב כך בים או בברכה.
עם זאת, אני אישית כבר לא מחפשת לשנות את העולם, זה גם לא יעזור.
לי חשוב שאני אצליח לרזות עוד כמה ק"ג בחודשיים הקרובים, כדי שכשאהיה בספטמבר בחופש אראה טוב, ואוהב את מה שנשקף אליי מן המראה.

יום נפלא וקיץ טוב,
חיה
0 קישור קבוע (Permalink)
27/06/2011 11:51

dany
dany
יולי מקסימה
אכן צריך לשמור כל עונות השנה............. כי זה לא סולח ולא שוכחupset
ובאמת להתחיל כל פעם מחדש כל כך מתסכל ומייגע.
אז בהצלחה יקירה בכל מטרה שאת מציבה לעצמך.
ושיהיה קיץ נפלא

יולי כתב:
דיאטה בקיץ,
היי לכולן,
לדעתי דיאטה היא עניין של אורח חיים לא רק בקיץ, גם בחורף אבל נכון שבחורף מרגישים לפעמים יותר רעבים אולי זה הקור או הגשם ורוצים אוכל חם וטעים וגם פחמימות ולפעמים הדיאטה מעט נדחקת. מזל שאנחנו במסגרת וכך מצליחים לשמור על עצמינו גם בחורף וגם אם עלינו קצת בחורף תמיד ניתן להיכנס למסגרת מתוכה ולא להתחיל כל פעם תהליך ממש מההתחלה אלא פשוט למצוא כוחות מחודשים לעשיה ובעצם לא לוותר לעצמינו. הרבה כבר נאמר על ובזכות כוח רצון . אבל האמת היא שממש קשה או אי אפשר לעשות דיאטה לבד. כלומר הקבוצה המדהימה והתומכת שיש לנו כאן ומירי שכמובן לא מוותרת ומעודדת תמיד גם שקשה ומצליחה לתת ממש יחס אישי לכל אחד גם במעמד השקילה וגם לפני ואחרי. וזה בעצם מה שהופך אותה לכל כך מקסימה ומיוחדת. ואני דווקא אומרת את זה כי אני לא חדשה אני כאן בחוגים של מירי כבר מיולי 2005 (שזה בחישוב יוצא ...6 שנים!!. וואו, וזה מרגיש לי כאילו אתמול התחלתי. עם כל מה שאני חושבת שאני יודעת בנושא של דיאטה ואורח חיים נכון גם לי יש עליות וירידות ולפעמים נפילות ועם הזמן לומדים שנפילה בדיאטה זה לא סוף העולם ופשוט זה להמשיך ולהתמודד קילו עלייה אז צריך לרדת אותו ובלי לחץ וזהנושא של בלי לחץ זה גם נושא של תרגול ולא רק בדיאטה ואורח חיים בריא) בקיצור, רציתי לומר ש-שש שנים זה לא הולך ברגל ואני פה בכרטיס זהב שנה אחרי שנה וזה ברור. ודווקא ירדתי 30 קילו והחזרתי בעוונותיי 5 קילו עלייה שזה סתם אכילה רגשית וזה לא שווה את העלייה ומה שקרה קרה ואני מסתכלת רק קדימה ומשתדלת מאוד לא להסתכל אחורה כדי לא להיתקע בעבר.., ירדתי וזה יפה מאוד, עליתי וזה לא כ"כ טוב, אבל צריך לדזות את העודפים שהם קטנים בלי לחץ ופשוט לפי השיטה המדהימה של בלי פחמימות מחמש.
כמובן גם דיאטה בקיץ זה חשוב מאוד, רק רציתי להדגיש שא נשמור (מצב אידאלי) כל השנה לא נצטרך (כמוני למשל) עכשיו לעשות מאמץ מחודש בקייץ. אבל זה חלק מהחיים של כולנו ויש הבדל בין הרצוי למצוי. מה שחשוב זה לא להתייאש, להמשיך לפי השיטה , וגם אם יוצאים ומבלים לזכור שמתישהו נלך לים/ בריכה ואי אפשר להסתתר בבגד הים, וחלק חשוב מהחיים גם אם זה נשמע שיטחי נורא זה דימוי גוף חיובי ותקין. הרי כולנו ללא יוצא מהכלל רוצות להיראות ולהרגיש טוב עם עצמינו בקיץ, כי בגדי הקיץ לא מסתירים (אגב, גם בבגדי החורף קשה להסתיר גם 5 קילו, רואים ומרגשים הכל..) אבל בקיץ, עם הבגדים הקצרים, רוצים להיראות הכי טוב שאפשר לגבי עצמינו (ואני אומרת את זה כי לכל אחת ואחת מאיתנו יש מדד אישי וזה לא חייב להיות מדד של דוגמניות כי לרובינו זה נשמע/נראה בלתי נגיש, הרי אנחנו שמנמודות, וגם אוהבות לאכול ואוהבות את החיים הטובים אבל גם רוצות להיראות (ולהרגיש) טובה עם עצמינו. אז המדד הוא אישי מאוד לכל אחת. לכן, יש מי שיגידו שבשבילן מידה 38 היא המידה האידאלית והן חושבות שהן יכולות להגיע אליה ויש כאלו שיגידו שבשבילן 40-42 זה אידאלי או 42-44 . כל זה תלוי ביכולת, ברצון, בראיית הגוף שלנו את עצמנו ועד כמה אנחנו יכולות ומוכנות להתאמץ במידה כזאת שגם ניתן לשמור על ההישג ולאורך זמן מבלי לסבול נורא.

אני יודעת שהפוסט הזה ארוך כאורך הגלות, וחשוב לי שתבינו את כוונתי כפי שאני התכונתי אליה. אני לא נגד רזון של מידה 38. להיפך, אני חושבת שזה נראה נהדר, אבל יש כאלו (כמוני, למשל) שאני למשל לא בטוחה שאם תיאורטית הייתי מגיעה למידה כזאת (אף פעם לא הייתי שם..גםsmile) אז אולי היה לי ממש קשה לשמור על רזון קטן כזה ואז זה אולי היה מוביל אותי סתם לעלייה ממש מסיבית במשקל. בקיצור, פחד מהשמנה חוזרת. למרות , שעליתי 5 קילו אבל זה בשנה וחצי האחרונות וגם ירדתי את זה פעם אחת והחזרתי שוב, ואני מאמינה שאני צריכה לרזות את זה שוב ופשוט ללמוד לשמור על ההישג וללמוד שאוכל..לא פותר בעיות רגשיות כאלו ואחרות ולא, אי אפשר לברוח לאוכל והוא לא מנחם משום עניין ודבר, רק יוצר בעייה חדשה (השמנה).
אז,
דיאטה בקייץ וגם בחורף, זה ממש דבר נהדר. ולשתות מיים ולא דיאט ולאכול מסודר ולא לשכוח לצעוד (אני צריכה להתחיל לצעוד, כן אני מודה בעוונותיי...מתחילה ומפסיקה לצעוד כל הזמן אבל זה בתודעה)
בהצלחה לכולנו השבוע

ואני כבר בדרכי לחוג ברמת גן
יולי.
0 קישור קבוע (Permalink)
27/06/2011 11:47

חיה'לה
חיה'לה
בס"ד
שלום לכולם,
אין ספק שדיאטה חשובה תמיד, אך בקיץ היעדר אסתטיקה ועודף שומנים בולטים פי כמה וכמה.
אין זה חדש שיש אנשים שאינם מסתכלים במראה, לפני שהם עוטים את בגדי הים שלכם על מרבדי השומן, שהרי אחרת לא ברור לי כיצד הם מעיזים להסתובב כך בים או בברכה.
עם זאת, אני אישית כבר לא מחפשת לשנות את העולם, זה גם לא יעזור.
לי חשוב שאני אצליח לרזות עוד כמה ק"ג בחודשיים הקרובים, כדי שכשאהיה בספטמבר בחופש אראה טוב, ואוהב את מה שנשקף אליי מן המראה.

יום נפלא וקיץ טוב,
חיה
0 קישור קבוע (Permalink)
27/06/2011 08:47

יולי
יולי
דיאטה בקיץ,
היי לכולן,
לדעתי דיאטה היא עניין של אורח חיים לא רק בקיץ, גם בחורף אבל נכון שבחורף מרגישים לפעמים יותר רעבים אולי זה הקור או הגשם ורוצים אוכל חם וטעים וגם פחמימות ולפעמים הדיאטה מעט נדחקת. מזל שאנחנו במסגרת וכך מצליחים לשמור על עצמינו גם בחורף וגם אם עלינו קצת בחורף תמיד ניתן להיכנס למסגרת מתוכה ולא להתחיל כל פעם תהליך ממש מההתחלה אלא פשוט למצוא כוחות מחודשים לעשיה ובעצם לא לוותר לעצמינו. הרבה כבר נאמר על ובזכות כוח רצון . אבל האמת היא שממש קשה או אי אפשר לעשות דיאטה לבד. כלומר הקבוצה המדהימה והתומכת שיש לנו כאן ומירי שכמובן לא מוותרת ומעודדת תמיד גם שקשה ומצליחה לתת ממש יחס אישי לכל אחד גם במעמד השקילה וגם לפני ואחרי. וזה בעצם מה שהופך אותה לכל כך מקסימה ומיוחדת. ואני דווקא אומרת את זה כי אני לא חדשה אני כאן בחוגים של מירי כבר מיולי 2005 (שזה בחישוב יוצא ...6 שנים!!. וואו, וזה מרגיש לי כאילו אתמול התחלתי. עם כל מה שאני חושבת שאני יודעת בנושא של דיאטה ואורח חיים נכון גם לי יש עליות וירידות ולפעמים נפילות ועם הזמן לומדים שנפילה בדיאטה זה לא סוף העולם ופשוט זה להמשיך ולהתמודד קילו עלייה אז צריך לרדת אותו ובלי לחץ וזהנושא של בלי לחץ זה גם נושא של תרגול ולא רק בדיאטה ואורח חיים בריא) בקיצור, רציתי לומר ש-שש שנים זה לא הולך ברגל ואני פה בכרטיס זהב שנה אחרי שנה וזה ברור. ודווקא ירדתי 30 קילו והחזרתי בעוונותיי 5 קילו עלייה שזה סתם אכילה רגשית וזה לא שווה את העלייה ומה שקרה קרה ואני מסתכלת רק קדימה ומשתדלת מאוד לא להסתכל אחורה כדי לא להיתקע בעבר.., ירדתי וזה יפה מאוד, עליתי וזה לא כ"כ טוב, אבל צריך לדזות את העודפים שהם קטנים בלי לחץ ופשוט לפי השיטה המדהימה של בלי פחמימות מחמש.
כמובן גם דיאטה בקיץ זה חשוב מאוד, רק רציתי להדגיש שא נשמור (מצב אידאלי) כל השנה לא נצטרך (כמוני למשל) עכשיו לעשות מאמץ מחודש בקייץ. אבל זה חלק מהחיים של כולנו ויש הבדל בין הרצוי למצוי. מה שחשוב זה לא להתייאש, להמשיך לפי השיטה , וגם אם יוצאים ומבלים לזכור שמתישהו נלך לים/ בריכה ואי אפשר להסתתר בבגד הים, וחלק חשוב מהחיים גם אם זה נשמע שיטחי נורא זה דימוי גוף חיובי ותקין. הרי כולנו ללא יוצא מהכלל רוצות להיראות ולהרגיש טוב עם עצמינו בקיץ, כי בגדי הקיץ לא מסתירים (אגב, גם בבגדי החורף קשה להסתיר גם 5 קילו, רואים ומרגשים הכל..) אבל בקיץ, עם הבגדים הקצרים, רוצים להיראות הכי טוב שאפשר לגבי עצמינו (ואני אומרת את זה כי לכל אחת ואחת מאיתנו יש מדד אישי וזה לא חייב להיות מדד של דוגמניות כי לרובינו זה נשמע/נראה בלתי נגיש, הרי אנחנו שמנמודות, וגם אוהבות לאכול ואוהבות את החיים הטובים אבל גם רוצות להיראות (ולהרגיש) טובה עם עצמינו. אז המדד הוא אישי מאוד לכל אחת. לכן, יש מי שיגידו שבשבילן מידה 38 היא המידה האידאלית והן חושבות שהן יכולות להגיע אליה ויש כאלו שיגידו שבשבילן 40-42 זה אידאלי או 42-44 . כל זה תלוי ביכולת, ברצון, בראיית הגוף שלנו את עצמנו ועד כמה אנחנו יכולות ומוכנות להתאמץ במידה כזאת שגם ניתן לשמור על ההישג ולאורך זמן מבלי לסבול נורא.

אני יודעת שהפוסט הזה ארוך כאורך הגלות, וחשוב לי שתבינו את כוונתי כפי שאני התכונתי אליה. אני לא נגד רזון של מידה 38. להיפך, אני חושבת שזה נראה נהדר, אבל יש כאלו (כמוני, למשל) שאני למשל לא בטוחה שאם תיאורטית הייתי מגיעה למידה כזאת (אף פעם לא הייתי שם..גםsmile) אז אולי היה לי ממש קשה לשמור על רזון קטן כזה ואז זה אולי היה מוביל אותי סתם לעלייה ממש מסיבית במשקל. בקיצור, פחד מהשמנה חוזרת. למרות , שעליתי 5 קילו אבל זה בשנה וחצי האחרונות וגם ירדתי את זה פעם אחת והחזרתי שוב, ואני מאמינה שאני צריכה לרזות את זה שוב ופשוט ללמוד לשמור על ההישג וללמוד שאוכל..לא פותר בעיות רגשיות כאלו ואחרות ולא, אי אפשר לברוח לאוכל והוא לא מנחם משום עניין ודבר, רק יוצר בעייה חדשה (השמנה).
אז,
דיאטה בקייץ וגם בחורף, זה ממש דבר נהדר. ולשתות מיים ולא דיאט ולאכול מסודר ולא לשכוח לצעוד (אני צריכה להתחיל לצעוד, כן אני מודה בעוונותיי...מתחילה ומפסיקה לצעוד כל הזמן אבל זה בתודעה)
בהצלחה לכולנו השבוע

ואני כבר בדרכי לחוג ברמת גן
יולי.
0 קישור קבוע (Permalink)
26/06/2011 19:48

קרולין
קרולין
מירי יקירתי,
קיץ, חורף, סתיו , אביב אין עלייך ואין על המסגרת הנפלאה שלנו.
אוהבת המון שבוע טוב ונתראה ב"ה ברביעי.
קרולין.smile
0 קישור קבוע (Permalink)
26/06/2011 07:55

אקורדיאון
אקורדיאון
תודה מירי.
אני ראיתי אמש את מעגל הגיר הקווקזי,צר לי שלמרות ההמלצות אני באופן אישי די התאכזבתי.
0 קישור קבוע (Permalink)
26/06/2011 05:18

ענת
ענת
תודה על ההמלצה השיתוף והאכפתיות ,נשיקות
0 קישור קבוע (Permalink)
26/06/2011 00:28

miribelkin
miribelkin
Administrator
למי שאוהב אופרה חובה חובה
לה טרויאטה של ורדי, בבית האופרה
חויה מדהימה נהננו מאד, מוממלץ
שבוע נפלא אוהבת מירי
0 קישור קבוע (Permalink)
25/06/2011 23:08

נחושה
נחושה
מירי יקרה,
תודה על השיתוף והעידוד וכן גם אני חושבת שהחשיפה והקיץ מדרבנים יותר לעשות דיאטה...במיוחד כשמגלים כמו שדני כתבה את נזקי האגירה והגרגרנות של החורף.
בשביל זה אנחנו כאן ואנחנו מגיעים לשקילות ולהרצאות ומשתפים כאן בפורום, כדי להצליח!!!
שיהיה שבוע נפלא
נחושה
0 קישור קבוע (Permalink)
25/06/2011 19:59

ענת
ענת
אכן הקיץ עושה חשק להיות רזה וקליל זה כיף אמיתי כל הכבוד על הצעידה
0 קישור קבוע (Permalink)
25/06/2011 19:08

dany
dany
אנשים אספו ואגרו שומנים בחורף ועכשיו השילו בגדים והכל מתגלהupset

miribelkin כתב:
צעדנו היום בים
שפע כזה של אנשים עם עודף משקל מזמן לא ראינו........
ובלי בושה נשים הולכות עם ביקיני קטן, והן ענקיות.....
לפחות הדימוי גוף שלהן חיובי.......
הקיץ עושה חשק להיות רזות יותר וקלות יותר,
שיהיה שבוע נפלא ולהתראות במעמד השקילה אוהבת מירי
0 קישור קבוע (Permalink)
25/06/2011 18:45

miribelkin
miribelkin
Administrator
צעדנו היום בים
שפע כזה של אנשים עם עודף משקל מזמן לא ראינו........
ובלי בושה נשים הולכות עם ביקיני קטן, והן ענקיות.....
לפחות הדימוי גוף שלהן חיובי.......
הקיץ עושה חשק להיות רזות יותר וקלות יותר,
שיהיה שבוע נפלא ולהתראות במעמד השקילה אוהבת מירי
0 קישור קבוע (Permalink)
25/06/2011 18:25

dany
dany
טיפים והאזהרות נהדרות
רק צריך ללכת לפני שביל האבנים הצהובות ולהגיע אל המטרה
נשיקות ותודה
0 קישור קבוע (Permalink)
25/06/2011 14:06

שאפתנית
שאפתנית
מסכימה איתכן. אי אפשר לסבול את הקיץ הזה עם עודף משקל.
0 קישור קבוע (Permalink)
25/06/2011 05:53

אקורדיאון
אקורדיאון
ריבל'ה כתב:
מירי יקרה. את כל כך מעודדת. תמיד צריך את התמיכה עם עצות טובות.
ואת יודעת לתת אותן נפלא.
אז יש אהבה כמו שלך - ולנו אליך - מה דעתך שנפסיק לאכול???????????
כמה נירזה בשבוע???????
שבת שלום, אוהבת אותך ריבל'ה

לא נרזה ,נהפוך הוא ככל שנקפיד לאכול נכון התוצאות לא תאחרנה לבוא.
0 קישור קבוע (Permalink)
24/06/2011 23:43

רעותה
רעותה
מירי אהובה ,

איזה יופי של דברים כתבת ונכתבו. ,
אכן יש המון מוטיבציה במסגרת ולא מעט פיתויים וצריך להתמודד עם כל זה בו זמנית. זאת ההרגשה שלי . באמת שתמיד נזכור את הרווחים
השווים והתוצאות.
סוף שבוע נפלא.
רעותה
0 קישור קבוע (Permalink)

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » דיאטה בקיץ שתפו

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת

מידע שימושי

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות

מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה

קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה
דיאטה עם מירי בלקין- ברוכים הבאים לאתר של מירי בלקין. תוכנית הדיאטה של מירי בלקין באינטרנט- עכשיו במבצע הכרות ללקוחות חדשים!