הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה עם מירי בלקין
מירי בלקין באינטרנט - חדש
Skip Navigation Links
מירי בלקין באינטרנט

רוצה לרזות? רוצה לשנות את אורח החיים שלך?

חדש! מירי בלקין באינטרנט - דיאטה בהתאמה אישית עבורך, מכל מקום ובכל זמן שמתאים לך.

ועכשיו מבצע היכרות ללקוחות חדשים!

לזמן מוגבל בלבד!

לפרטים נוספים לחצו כאן
 
פרטים והרשמה לחוגי ההרזיה של מירי בלקין
לפרטים ולהרשמה לחוגי הרזיה קבוצתיים של מירי בלקין
מלאו את הפרטים או להתקשר לטלפון: 03-5464592
שם מלא
אימייל
טלפון
לרשימת החוגים המלאה >>
 
כתבות
 
מדהים : 105 ק"ג פחות
שתי אחיות רזו 105 קילו בחוגי הרזיה של מירי בלקין
 
סיפור ההצלחה של אמא ובת
אמא ובת רזו ביחד 62 קילו אצל מירי בלקין
 

תוך כמה זמן אפשר להוריד במשקל


השאלה תוך כמה זמן אפשר להוריד במשקל היא שאלה נפוצה המטרידה אנשים רבים הסובלים מעודף משקל. אולם עד כמה שכולנו רוצים להוריד מהר ולהשיל את הקילוגרמים המיותרים, חשוב לדעת שלא מדובר בתהליך נקודתי אלא שינוי אורח חיים מתמשך. ישנם אינספור סיפורים על אנשים שעשו דיאטות רצחניות, הרעיבו עצמם או ניסו כל מיני דרכים לא בריאות, הם אומנם הורידו מהר מאוד את המשקל העודף, אולם יותר מהר ממה שהם הורידו את המשקל הם דאגו להעלות אותו בחזרה, ואף עם ריבית. לכן, השאלה אינה צריכה להיות תוך כמה זמן אפשר להוריד במשקל היות וזה עניין של שינוי אורח חיים כוללני.

אולם, בכל זאת יש תשובה לשאלה זו, אך היא מורכבת מכמה פרמטרים. הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כשעונים על תשובה זו היא עניין המין של האדם. גברים מורידים משקל מהר יותר מנשים. קצב חילוף החומרים שלהם גבוהה יותר והם צריכים לצרוך יותר קלוריות ביום. כך שאם גבר ואישה ייצמדו לאותה הדיאטה, הגבר יוריד יותר משקל מהאישה.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא המשקל ההתחלתי של האדם. הכוונה היא שאם יש צורך או רצון הוריד 5 קילו כנראה שהירידה תהייה יותר איטית, וכל קילו יהיה כרוך במאמץ. לעומת זאת, אישה או גבר שיש להם 25-30 קילו להוריד, יתחילו את קצב ההורדה מהר יותר וכבר בשבו שבועיים הראשונים הם יראו תוצאות יפות על המשקל.

פרמטר נוסף במשוואה זו הוא כמובן אורח החיים שלכם וסוג הדיאטה. אם אתם נצמדים לדיאטה ולא חוטאים וגונבים מהצד אז ככל הנראה תרדו מהר יותר ובצורה נכונה. לעומת זאת אם אתם אינכם מקפידים להיצמד להוראות הדיאטה ולהנחיות, זה יפגע בקצב ההורדה שלכם.

בנוסף, ישנן דיאטות חמורות יותר וכאלה שהן יותר מתונות. בעיקרון ככל שהדיאטה חריפה יותר קצב ההורדה יהיה מהיר יותר. אולם חשוב להדגיש שאמירה זו היא אינה גורפת, היות ודיאטות חריפות גם יכולות להזיק לגוף ולגרום להורדה של קצב חילוף החומרים דבר שיקשה עליכם לרדת וכמובן שלא ניתן לשמור על משטרים כה קיצוניים לאורך זמן.

מכאן, שלגבי השאלה תוך כמה זמן אפשר להוריד במשקל, התשובה היא מורכת, אינדיבידואלית ותלוית מספר פרמטרים. התייעצו עם דיאטנית מוסמכת לפני הדיאטה ואיתה תקבעו תוכנית הרזיה ותדעו היכן אתם עומדים מבחינת קצב הרזיה ויעדים ריאליים.

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין
 

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת
 
מידע שימושי
 

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות
 
מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה
 
קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה