הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה עם מירי בלקין
מירי בלקין באינטרנט - חדש
Skip Navigation Links
מירי בלקין באינטרנט

רוצה לרזות? רוצה לשנות את אורח החיים שלך?

חדש! מירי בלקין באינטרנט - דיאטה בהתאמה אישית עבורך, מכל מקום ובכל זמן שמתאים לך.

ועכשיו מבצע היכרות ללקוחות חדשים!

לזמן מוגבל בלבד!

לפרטים נוספים לחצו כאן
 
פרטים והרשמה לחוגי ההרזיה של מירי בלקין
לפרטים ולהרשמה לחוגי הרזיה קבוצתיים של מירי בלקין
מלאו את הפרטים או להתקשר לטלפון: 03-5464592
שם מלא
אימייל
טלפון
לרשימת החוגים המלאה >>
 
כתבות
 
מדהים : 105 ק"ג פחות
שתי אחיות רזו 105 קילו בחוגי הרזיה של מירי בלקין
 
סיפור ההצלחה של אמא ובת
אמא ובת רזו ביחד 62 קילו אצל מירי בלקין
 

איך עוצרים השמנה בקרב ילדים?


השמנה היא ללא ספק המחלה של המאה ה-21. שיעורי האנשים הסובלים מהשמנת יתר רק הולכים וגדלים ומדובר בבעיה בסדר גודל לאומי. אנו רואים מדינות כמו ארצות הברית היוצאות בתוכניות ממשלתיות שמטרתן להעלות את המודעות לתופעת ההשמנה ולחנך ילדים כמו גם הורים לחיים בריאים יותר ופעילים יותר. התזונה שלנו הופכת להיות מתועשת יותר ואנו מעבירים את יומנו בישיבה במשרד ובנסיעה ממקום למקום. תופעת ההשמנה אינה נחלתם של מבוגרים בלבד ואנו רואים ילדים לא מעטים הסובלים מעודף משקל כבר בגיל צעיר. בדרך כלל להורים שיש להם עודף משקל יש ילדים הסובלים מבעיה זו, וזאת היות ובבית האוכל המוגש אינו אוכל בריא ודל קלוריות ואין מודעות לאכילה נכונה ובריאה. בשל כך התפתחו תוכניות ממשלתיות, קמו קבוצות תמיכה לילדים שמנים והוריהם, ונעשים מאמצים להעלות את המודעות הציבורית הן של ההורים והן של הילדים. ילדים יכולים להשפיע על הוריהם באמצעות כלים שהם לומדים על אכילה ובישול בריא. להלן מספר טיפים לעצירת השמנה בקרב ילדים.


בקרה על האוכלהאוכל שאנו מכינים בבית במרבית המקרים טוב, טרי ובריא יותר מהאוכל המוגש בקפיטריות ובמסעדות אוכל מהיר למיניהן. לכן, כדאי לספק לילדים שלנו את המזון בעצמנו ולהגביל באמצעות כך את הכמויות ולשלוט על כמות הויטמינים והערכים התזונתיים הנכנסים לגופו של ילדנו. הכנת האוכל והוספה של פירות וירקות לתפריט היומי יכולה לסייע בהפחתת המשקל ועידוד מודעות לאוכל בריא.

הליכה לקבוצת תמיכהפעמים רבים הורים לא מצליחים להנחיל לילדיהם את הערכים הנכונים לשמירה על תזונה בריאה. בין אם זה כי ההורים עובדים שעות רבות ואין להם זמן או בין אם זה כי ההורים בעצמם שמנים ולא יודעים איך לאכול נכון. לא משנה מה הסיבה, צריך למצוא לה פתרון, אחרת הילד השמן יהפוך למבוגר שמן ואין אנו רוצים מצב זה. פתרון אפשרי הוא פניה לקבוצה כחלק מאופציה של קבוצות תמיכה לילדים שמנים. קבוצות אלו מנחות ילדים ונותנות להם את הכלים לאכול בריא ונכון. בחלק מהמקרים עוררות המודעות היא חלק גדול מיצירת הפתרון.

הרשמה לחוגים פעילים


במיוחד בגיל צעיר, ילדים אוהבים להתרוצץ ולהשתולל. לכן, מומלץ לרשום את הילד לחוג ספורט כלשהו בו הוא ייהנה, יוציא אנרגיה וישרוף קלוריות. ילדים פעילים נוטים להיות פחות שמנים ויותר שמחים.

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין
 

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת
 
מידע שימושי
 

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות
 
מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה
 
קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה