הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה עם מירי בלקין
מירי בלקין באינטרנט - חדש
Skip Navigation Links
מירי בלקין באינטרנט

רוצה לרזות? רוצה לשנות את אורח החיים שלך?

חדש! מירי בלקין באינטרנט - דיאטה בהתאמה אישית עבורך, מכל מקום ובכל זמן שמתאים לך.

ועכשיו מבצע היכרות ללקוחות חדשים!

לזמן מוגבל בלבד!

לפרטים נוספים לחצו כאן
 
פרטים והרשמה לחוגי ההרזיה של מירי בלקין
לפרטים ולהרשמה לחוגי הרזיה קבוצתיים של מירי בלקין
מלאו את הפרטים או להתקשר לטלפון: 03-5464592
שם מלא
אימייל
טלפון
לרשימת החוגים המלאה >>
 
כתבות
 
מדהים : 105 ק"ג פחות
שתי אחיות רזו 105 קילו בחוגי הרזיה של מירי בלקין
 
סיפור ההצלחה של אמא ובת
אמא ובת רזו ביחד 62 קילו אצל מירי בלקין
 

איך מרזים ברגליים


עולם הדיאטות והירידה במשקל רווי מיתוסים ואמירות שחלקן נכונות אולם חלקן אינן מבוססות וכל קשר בינן לבין האמת הוא מקרי לחלוטין. בכל הנוגע לדיאטות חשוב לדעת כי אין פתרונות קסם. ירידה במקל לא באה ללא מאמץ וללא שינוי הרגלים. אם אתם רוצים לרדת בצורה בריאה, לא לפגוע בגוף שלכם לאורך התהליך ויתרה מזאת, לא לעלות את כל המשקל בחזרה בתוספת ריבית, רצוי שתפעלו בצורה נכונה ובריאה. אין פתרונות קסם, יש מאמץ ושינוי אורח חיים לאורך זמן- רק כך תוכלו לזכות בתוצאות שגם מרשימות ונראות נהדר במראה וגם מחזיקות לאורך שנים רבות. להלן שאלות ותשובות נפוצות בתחום הירידה במשקל וההרזיה.


האם ניתן להרזות רק ברגליים


שאלות מסוג זה, איך מרזים ברגליים? האם אפשר להוריד רק את הבטן? מה עושים בשביל הורדת התחת? הן שאלות נפוצות אולם יש לי חדשות טובות ורעות בנוגע לתחום זה. כאשר יורדים במשקל הירידה היא אינדיבידואלית לגוף ואצל כל אחד השומן יורד ממקומות אחרים. יתרה מזאת, אם אתם רוצים שירד לכם שומן ברגליים, כנראה שזהו המקום בו יש את מצבור השומן הגדול ביותר אצלכם בגוף. אצל כל אדם זה משתנה, ויש אנשים שיורדים מאזור אחד יותר מהאחר, ואחרים שאצלכם הירידה היא קצת מכל אזור בגוף. זה ממש משתנה מאדם לאדם. החדשות הטובות היא שאכן ניתן לעצב אזורים מסוימים ולהצר במקומות אלו היקפים. זאת ניתן לעשות באמצעות התעמלות, אימונים ושיעורי חיטוב. ברגע שתעבדו על שריר מסוים, תחטבו אותו, הוא יראה טוב יותר וההיקפים שלכם יקטנו. גם אם לא תורידו המון שומן מיד ברגליים, הרגליים יהיו יותר חטובות ופחות רופסות.

האם ככל שמזיעים יותר שורפים יותר?


התשובה היא לא בהכרח. זה נכון שאם אתם בחדר הכושר והמקום ממוזג ואתם מזיעים כמו מטורפים לעומת זה שלידכם שאינו מזיע כלל, כנראה שאתם מתאמצים יותר. אולם זיעה היא לו דווקא אינדיקציה ליותר שריפת קלוריות. אתם יכולים לעמוד ברחוב ביום חם ולהזיע ואין זה אומר שאתם שורפים קלוריות, הרי אתם בסך הכל עומדים. הזעה היא אינדיקציה עצמית עבורכם לדעת האם אתם משקיעים יותר באימון הנוכחי בהשוואה לאימון של אתמול. אין להשוות בין אנשים שונים היות ולכל אחד יש את מידת ההזעה האישית שלו והנתונים האישים המאפיינים אותו.

מאכלים ששורפים קלוריות


התשובה היא כן. יש מאכלים כמו כרוב ואחרים נוספים שהעיכול שלהם אינן פשוט לגוף ולכן על מנת לעכל את אותם מאכלים הגוף משקיע המון אנרגיה שעולה על הערך הקלורי של אותו מאכל. אולם, אל תטעו- אין זה תחליף לחדר הכושר!

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין
 

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת
 
מידע שימושי
 

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות
 
מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה
 
קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה