הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה עם מירי בלקין
מירי בלקין באינטרנט - חדש
Skip Navigation Links
מירי בלקין באינטרנט

רוצה לרזות? רוצה לשנות את אורח החיים שלך?

חדש! מירי בלקין באינטרנט - דיאטה בהתאמה אישית עבורך, מכל מקום ובכל זמן שמתאים לך.

ועכשיו מבצע היכרות ללקוחות חדשים!

לזמן מוגבל בלבד!

לפרטים נוספים לחצו כאן
 
פרטים והרשמה לחוגי ההרזיה של מירי בלקין
לפרטים ולהרשמה לחוגי הרזיה קבוצתיים של מירי בלקין
מלאו את הפרטים או להתקשר לטלפון: 03-5464592
שם מלא
אימייל
טלפון
לרשימת החוגים המלאה >>
 
כתבות
 
מדהים : 105 ק"ג פחות
שתי אחיות רזו 105 קילו בחוגי הרזיה של מירי בלקין
 
סיפור ההצלחה של אמא ובת
אמא ובת רזו ביחד 62 קילו אצל מירי בלקין
 

דיאטה לילדים ונוער


דיאטה > דיאטה לילדים ונוער

בהמשך לפוסט בפייסבוק: 
שחר החתיך בן ה 12, שירד 13 ק"ג! 
נראה ומרגיש מצוין :) כל הכבוד

שחר לפני תהליך ההרזיה


הצלחות חסרות תקדים בדיאטה מאוזנת לילדים בגילאי 8-15. מזה 30 שנה מנחה מירי בלקין, בהצלחה גדולה, חוגי דיאטה לילדים ולנוער בגילאים 8-15, אשר מקבלים דיאטות לילדים ולנוער המותאמות להם, באחריות דיאטנית ותזונאית ועוברים תהליך של שיפור הדימוי העצמי. בחוגי דיאטה לילדים ולנוער שמים דגש על הפחתת משקל לבני נוער וילדים בעזרת דיאטה לילדים ולנוער מאוזנת ובריאה, שינוי הרגלי תזונה, דיאטה מאוזנת הקפדה על אבות המזון וכל זה בשיטה להרזיה ייחודית ומותאמת לילדים ולנוער.

ילד וגזר

על הרזיה לילדים ונוער

ילדים עם עודף משקל סובלים מדימוי עצמי נמוך ובעיות בריאותיות כבר בגיל צעיר כמו סכרת, שומנים גבוהים בדם ולחץ דם גבוה.עודף משקל בילדים או השמנת יתר מאובחנת ע"י עקומות גדילה של BMI מיוחדות לילדים. כדי לשלול עודף משקל בגלל בעיה בריאותית, חשוב לבצע בדיקות הורמונליות. במרבית המקרים עודף משקל נובע מאכילה לא נכונה וחוסר פעילות גופנית.

חשוב להתחיל לשמור על הרגלי תזונה נכונים לילדים כבר בגיל צעיר, מאחר וסבירות גדולה שילד שמן יהפוך למבוגר שמן. בנוסף, לילדים קל יותר לסגל הדיאטה לילדים ונוער, שיטות הרזיה לילדים- מירי בלקיןרגלים חדשים מאשר למבוגרים.

הרבה הורים בטוחים שהפתרון לילדם העגלגל הוא דיאטה ותפריט קבוע. אך למעשה, ההצלחה של הרזיה לילדים קטנה ביותר, ולפעמים גם עלולה להזיק לגדילה ולהפחית את ההערכה העצמית של הילד כשנכשל במשימה.

אז מהן שיטות הרזיה לילדים?

תחילה, חשוב להבין שאין דרך קיצור. אסור להפריד בין הילד השמן לשאר בני המשפחה אלא צריך לגייס את כל המשפחה לשינוי הרגלי אכילה ופעילות ספורטיבית. להורים תפקיד מרכזי כי הם מהווים מודל חיקוי לילדיהם. בבית צריך להיות מזון בריא ומגוון (ירקות, פירות, חטיפי בריאות), לא מטוגן ולא חטיפים עתירי שומן ושתייה ממותקת. מומלץ שתהיה לפחות ארוחה אחת ביום משותפת לבני המשפחה, ולשבת לאכול ליד שולחן. לעולם לא לאכול מול הטלוויזיה או המחשב. ניתן לשלב ממתק במשך היום כארוחת ביניים, כי איסור מוחלט הופך את הממתק לנחשק יותר.

חוג דיאטה לילדים ונוער של מירי בלקין

אם הילד רואה שההורים עוסקים בספורט ונהנים, גם הוא יהפוך להיות ספורטיבי. אפשר לעשות פעילויות משותפות כמו צעידה או רכיבה על אופניים במקום לצפות בטלוויזיה.

ולבסוף – אסור להשתמש באוכל כעונש או כפרס. למשל לשלוח את הילד לישון ללא ארוחת ערב, יגרום לו רק לאכול יותר כאשר תהיה לו הזדמנות. כמו כן לעודד את הילד עם שוקולד, יכול להעביר את המסר ששוקולד הוא דבר טוב ומנחם, המסר הזה נטמע בילד גם בהיותו כבר בוגר.

ומה לגבי נוער?

הטיפול בעודף משקל לנוער כבר חייב להיות בשיתופם הפעיל. הנוער כבר אחראי יותר לעצמו ופחות מושפע מההורים אולם חובה לזכור שעדין להורים תפקיד עיקרי בהקניית הרגלי תזונה נכונים לנוער. חוגי הרזיה לילדים בליווי אישי וצמוד של מירי בלקין, יחד נהפוך את ילדך לבריא ומאושר יותר. אני מירי בלקין מזמינה אותך למפגש הכרות אישי .

במסגרת חוגי דיאטה לילדים ונוער ובאמצעות דיאטות לילדים ולנוער, רזו אלפי ילדים בין קילוגרמים בודדים ועד עשרות קילוגרמים, עובדה המשפיעה במישרין ובעקיפין על שיפור הדימוי העצמי.

לחוגי דיאטה לילדים ולנוער של מירי בלקין מגיעים הילדים בנוכחות הורה מלווה, אשר רשאי להיות נוכח במהלך המפגש והשקילה. ההורה נחשף ל שיטה להרזיה, אשר גורמת לשינוי הרגלי תזונה, הקפדה על אבות המזון, באמצעות הרזיה בריאה וכן לשיפור הדימוי העצמי של הילד והנער.

הצלחות בתוצאות דיאטה לילדים

ההצלחות בחוגי דיאטה לילדים ולנוער מדהימות ומשנות לילדים ולנוער את החיים מקצה לקצה, שכן גילם הצעיר של הילדים והנוער מסייע להם ב שינוי הרגלי תזונה חדשים, נכונים ובריאים - לכל החיים!

צילום מתוך דיאטה לילדים בנהחיית מירי בלקין

שינוי הרגלי תזונה ושיפור הדימוי העצמי, המתבטא באמצעות הפחתת משקל לבני נוער ולילדים, נעשה בצורה בריאה וטבעית לתהליך הגדילה, של הילדים בשנים חשובות אלו, תוך הקפדה על אבות המזון, הרזיה בריאה ונתמך ב שיטה להרזיה, דיאטות לילדים ולנוער באחריות דיאטנית ותזונאית.

מעבר להיבט הפיזי של הפחתת משקל לבני נוער ולילדים וכנגזרת ממנו, השינוי מתבטא בדימויים העצמי של הילדים ובבִטחונם העצמי, שכה חשוב, קל וחומר בשלבים קריטיים אלה בהתפתחות הילד.פרטי הגעה לחוג הרזיה של מירי בלקין לילדים ולנוער:

יום שני תל אביב: בית התנועה הקיבוצית, רח' ליאונרדו דה וינצ'י 13 (הבית השני מפינת רח' קפלן)
שעה 
16.30
 

קווי אוטובוס:
9,11,12,22,26,28,56,70,89,91,174

הרשמה לחוגי הרזיה לילדים ולנוערהמלצות על חוגי הרזיה לילדים:
כתבות רלוונטיות

תזונה ודיאטה נכוכנה

מדריך תזונה נכונה לילדים ולמבוגרים. מידע על חלבונים, פחמימות ועוד חשובים מתוך אבות וקבוצות המזון

צליאק ותזונה נכונה

צליאק זוהי מחלה שהמודעות אליה החלה להתעורר בשנים האחרונות. לפתע זוהי לא מחלה שרק ילדים לוקים בה, כי אם גם מבוגרים.


כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין
 

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת
 
מידע שימושי
 

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות
 
מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה
 
קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה