הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה – מירי בלקין

דיאטה און ליין
Skip Navigation Links

דיאטה אינדקס פורומים | דיאטה עם מירי בלקין :: פורומים

כינוי

סיסמא
הרשמה | שכחתי סיסמא

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » תודה לך חברה יקרה !!!

על מנת להשתמש בפורום, יש להיות מזוהים במערכת. שם: כינוי, כפי שנרשמת באתר. כנ"ל באשר לסיסמה. מי שלא רשום לאתר, להירשם בדף הבית- בקוביה הוורודה
31/01/2016 15:42

dany
dany
חיוך יקרה
קודם כל ברכות מקרב לב לשמחה המשפחתית, אכן אין שמחה גדולה יותר מזאת שהגוזלים מוצאים את דרכם בחיים, שיקימו בית אוהב ושמח.
בנוגע לדרכנו המשותפת, כל אחת מכירה את גופה ויודעת היטב מה משפיע , מה מקלקל ומה עושה לנו טוב. גם עלי עובר חורף לא קל, הרבה תחלואים, לא כאלו נוראיים חס וחלילה , אך בהחלט כאלו שמוציאים אותי מאיזון ומשיווי משקל...... שברור מיד בא לידי ביטוי במשקל, איך לא???????
אך כפי שאת כותבת, זוהי דרכנו, ואסור לתת למצב לדרדר אותנו עוד ועוד. אז לדרך יקירה, עד פסח עוד חודשיים ושלושה שבועות, ועד הקיץ חמישה חודשים, אפשר בזמן הזה לעשות נפלאות.
בהצלחה.
0 קישור קבוע (Permalink)
31/01/2016 00:42

miribelkin
miribelkin
Administrator
מזל טוב בשעה טובה והמון המון נחת...שבוע נפלא
0 קישור קבוע (Permalink)
30/01/2016 12:30

חיוך מהלב
חיוך מהלב
דני היקרה, השבועות עברו ביעף ואם כי השתפרתי וירדתי במשקל, השבוע היה לי קשה במיוחד. נכון הכל לעשות בלי לחץ זה הדבר הנכון אין אנו בנות 20-30 ובסך הכל יש להקשיב לגוף וגם להוריד הילוך כשצריך.
תודה על מילותייך המעודדות. ובכן, איני יודעת מה קרה לי אבל אני שכבר שנים איני נוגעת במלח המלחתי המזון שלי, (גם הייתי בארוע שם האוכל היה מאד מלוח) וכל זה אני סבורה קשור לקור הגדול שפוקד אותנו. בקיצור התשלום הגיע מיידית בבצקת בקרסוליים רק משבוע וחצי של אכילת מלח. עכשיו אני מקפידה מאד מאד לא לגעת במלח, (גם עשיתי כמה פעמים עוף בתנור עם מלח גס). זה לא נכון לי ועכשיו איני יודעת מה משקלי מה עוד שהגזמתי בכמויות בצורה ניכרת בשל הקור. מיום חמישי אני משתדלת מאד וחזרתי לעצמי פחות או יותר. די מתוסכלת כי המשקל שב ועלה אבל מעכשיו מתחילה מחדש. תמיד אפשר לקום בבוקר ולעשות יותר טוב וזו הנחמה.
אמש קיבלתי הודעה משמחת מאד מאד, ורציתי לשתף. בננו הצעיר (עוד לא בן 29) התארס עם חברתו איתה הוא חי כבר כמעט שנה בתל אביב. הם זוג מקסים ביחד ורק ניתן להתפלל שימשיך להיות להם טוב ביחד ויקימו בית חדש בישראל. אנו מאד שמחים בשמחתם ועוד מעט יגיעו לארוחה ונוכל לשמוח ביחד. שהרי כשאנו רואים את ילדינו מאושרים זה הכי הכי בעולם. נכון? ובנימה אופטימית לשבוע יותר מוצלח שבת ברוכה לכולן ולכולם !!!

--
hs
0 קישור קבוע (Permalink)

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » תודה לך חברה יקרה !!!

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת

מידע שימושי

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות

מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה

קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה
דיאטה עם מירי בלקין- ברוכים הבאים לאתר של מירי בלקין. תוכנית הדיאטה של מירי בלקין באינטרנט- עכשיו במבצע הכרות ללקוחות חדשים!