הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה – מירי בלקין

דיאטה און ליין
Skip Navigation Links

דיאטה אינדקס פורומים | דיאטה עם מירי בלקין :: פורומים

כינוי

סיסמא
הרשמה | שכחתי סיסמא

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » כמה כיף לחזור לאתר המוכר

על מנת להשתמש בפורום, יש להיות מזוהים במערכת. שם: כינוי, כפי שנרשמת באתר. כנ"ל באשר לסיסמה. מי שלא רשום לאתר, להירשם בדף הבית- בקוביה הוורודה
13/02/2016 06:04

dany
dany
שלולית יקרה המון המון הצלחהsmile
0 קישור קבוע (Permalink)
08/02/2016 23:53

miribelkin
miribelkin
Administrator
שלולית אהובה כמה טוב שחזרת הבייתה..את תיראי שמעכשיו רק דברים נפלאים ייקרו לך.
אוהבת אותך וגאה בך מאד מירי
0 קישור קבוע (Permalink)
08/02/2016 19:14

שלולית
שלולית
מירי יקרה

יש לעיתים מצבים בחיים שבמבט מהצד את חושבת לעצמך שאין מקריות בחיים.

והנה לאחר שיחתנו השבוע מיד נרשמתי וההפתעה הייתה לטובה ומעבר.

כמה נפלא לחזור, לראות את האתר המרשים והמכיל והמלא כל טוב.

כמה מעצים ומעודד להיות שייכת שוב לקבוצה הנהדרת שסביבך, המילים הטובות וההדדיות.

כמו שאת אומרת - הנתינה היא המתנה הכי גדולה שיש לו לאדם.

נהנתי מההרצאה, לקחתי עימי מספר דברים חשובים ובעיקר על אכזבות - נכון הוא הדבר, אל לי להתאכזב או לחשוב שמישהו מאכזב, ראשית להתמקד בטוב ו/או לחשוב על הטוב שבאחר, כל המחשבות השליליות מורידות אותנו ואחר כך גם באות הירידות הרגשיות שאצלי, הדביבונית מביאות עליה במשקל.

אני רוצה להאמין שהמודעות שלי לבריאותי היא זו שתקדם מהלכים הפעם.
לכל סוגי הבריאות, הפיסית , הרגשית ובמקרה שלי גם המשפחתית- שלום הבית על כל יושביו.

אסור לי לתת לכעס לנהל אותי, לאכזבות ובטח לציפיות (שנועדו לכריות). עליי לנהל את עצמי עם נכונות , הבנה, למידה בסיסית של הצרכים שלי והעמדה שלי אות עצמי בראש סדר העדיפויות.
אני הכי רוצה להקפיד על הוצאת הסוכר מהתפריט היומי שלי, כבר יומיים שאני לא על סוכר ואני המומה כמה סוכר יש מסביב כי פתאום כל מה שנאי אוכלת מתוק - הלחם, הגבינה, החלב והפרי - שפע של מתוק טבעי ובאמת שהחשש מההתמכרות לסוכר הפשוט הביאה עימה חשש מתחלואה.

אני מאחלת לעצמי הצלחה ביעד החדש.

הגעתי לצומת הדרכים עליה את מדברת בהרצאה - היגעתי למקום שנפרצו הגבולות ואני על סף קבלת קנס מהבורא, שאחראי על יצירת הפאר הזו שנקראת גוף, ואני לא רוצה לשלם במחיר בריאותי בגין חוסר השליטה בחלק הרגשי - גם לכך עלי להתפנות. מה שבטוח שבכביש הזה אני לא רוצה יותר לחצות באדום, אני רוצה לשמור על הנהלים, החוקים וההוראות הקשורות באכילה נכונה ולנהוג בגופי ובנפשי נכון ועל פי חוק.

תודה מירי על הרצאה עם תובנות משמעותיות, כרגיל, מחכה בקוצר רוח לשמוע את הבאה בתור.

סופש מהנה

אוהבת
שלולית
0 קישור קבוע (Permalink)

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » כמה כיף לחזור לאתר המוכר

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת

מידע שימושי

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות

מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה

קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה
דיאטה עם מירי בלקין- ברוכים הבאים לאתר של מירי בלקין. תוכנית הדיאטה של מירי בלקין באינטרנט- עכשיו במבצע הכרות ללקוחות חדשים!