הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה – מירי בלקין

דיאטה און ליין
Skip Navigation Links

דיאטה אינדקס פורומים | דיאטה עם מירי בלקין :: פורומים

כינוי

סיסמא
הרשמה | שכחתי סיסמא

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » דוקא כשהכל משתבש !!!!

על מנת להשתמש בפורום, יש להיות מזוהים במערכת. שם: כינוי, כפי שנרשמת באתר. כנ"ל באשר לסיסמה. מי שלא רשום לאתר, להירשם בדף הבית- בקוביה הוורודה
03/11/2015 16:19

dany
dany
היי חיוך,
מזכיר לי קצת את השיר של רן ונעמה "הלו מרקיז"..........
אני שמחה על הרוח האופטימית ששורה עליך, על כך שאת רואה את חצי הכוס המלאה, כה לחי ויישר כוח.
מקווה שהברך תחלים מהר מהר, (לטוס טרנס אטלנטי עם כאבי ברכיים זה לא כזה "תענוג").
בשורות טובות ותקווה לימים טובים יותר.
0 קישור קבוע (Permalink)
03/11/2015 07:31

חיוך מהלב
חיוך מהלב
השבוע תירגלתי בהחלט שינוי חשיבה. בעלי טבע עם המכונית (מים חדרו לתוכה והיא ניזוקה - מכונית מדגם מזדה באגם גדול שנוצר בהרצליה אחרי "שבר הענן". דוקא עכשיו כשאנו עמוסים בטרדות וסידורים לקראת נסיעתנו לארה"ב למשך חודש, זה קרה וחצי יום בוזבז על גרר, על נסיעות הלוך ושוב למוסך ועוגמת נפש. החלטתי שלא נורא. התברר בסוף שהמכונית טוטל לוס. לא נורא אמרתי לעצמי למרות שהתקציב שלנו עכשיו אינו בנוי לקניית מכונית חדשה. בננו השאיל לנו את מכוניתו וכל שעה עד נסיעתנו ביום ה' בערב, היא חשובה. אמש המכונית של בני נתקעה ושוב נאלצנו להזמין גרר ושוב זמן אבוד ותסכול. חייכתי לעצמי. טוב, נעבור גם את זה. וכדי להוסיף עוד משהו מעניין, אתמול מעדתי ונפלתי דוקא בחדר השינה שלנו. הרגל מאד כואבת במיוחד הברך ואיני יכולה לצעוד ובכלל עלי לנוח הרבה כדי שהרגל תחלים. גם על זה אני אומרת לא נורא. אתגבר על הכל. שהרי שינוי החשיבה שלי הוא, כל אלה מרגיזים ומתסכלים ואין לנו זמן לבזבז כי יש המון דברים לסדר בכ"ז, אלה הן "צרות של עשירים"... כלומר, צריך לראות את התמונה הגדולה. והיא שהכל בסדר, אנו נתגבר על המכשולים, נעשה את המיטב עד יום ה, כדי לא לשכוח שום דבר לקראת הנסיעה ואם צריך נטפל בדברים בערב גם כן.
שינוי בחשיבה בניגוד לעבר שהייתי נלחצת ומתעצבנת זה עוזר לי. אני יודעת שבסוף הכל יהיה בסדר. כך גם בתהליך הדיאטה. גם אם השבוע לא היה מוצלח, אעשה את כל שביכולתי לקראת שבוע הבא והתוצאות תגענה בסופו של דבר. שיהיו לכולנו רק בשורות טובות

--
hs
0 קישור קבוע (Permalink)

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » דוקא כשהכל משתבש !!!!

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת

מידע שימושי

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות

מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה

קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה
דיאטה עם מירי בלקין- ברוכים הבאים לאתר של מירי בלקין. תוכנית הדיאטה של מירי בלקין באינטרנט- עכשיו במבצע הכרות ללקוחות חדשים!