הפוך לדף הבית   |   שלח לחבר
דיאטה – מירי בלקין

דיאטה און ליין
Skip Navigation Links

דיאטה אינדקס פורומים | דיאטה עם מירי בלקין :: פורומים

כינוי

סיסמא
הרשמה | שכחתי סיסמא

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » הרצאה של מירי של שינוי

על מנת להשתמש בפורום, יש להיות מזוהים במערכת. שם: כינוי, כפי שנרשמת באתר. כנ"ל באשר לסיסמה. מי שלא רשום לאתר, להירשם בדף הבית- בקוביה הוורודה
03/11/2015 16:15

dany
dany
תודה, ובהצלחה
0 קישור קבוע (Permalink)
03/11/2015 01:16

יולי
יולי
היי מירי,

תודה על העידוד, אני מקשיבה כמה שיותר להרצאות.. ומאוד משתדלת לשמור.. אני מאוד רוצה לרזות ולשמור על זה.

תודה,
אוהבת
יולי
0 קישור קבוע (Permalink)
02/11/2015 13:23

miribelkin
miribelkin
Administrator
יולי יקרה שמחה שאת מתמידה והמון הצלחה בהמשך אוהבת מירי
0 קישור קבוע (Permalink)
02/11/2015 13:19

יולי
יולי
היי מירי ודני,

ההרצאה על שינוי נתנה לי ממש מוטיבציה להתחיל לעשות ולשנות .. נכון שיש ויתור אבל אם אני רוצה לרזות ולשמור על ההישג חייב להיות ויתור ובחירה באורח חיים בריא ונכון. זו בחירה בשבילי להחליט לאכול בריא ולבחור לצעוד, להכין לבשל לקצוץ סלט גם אם מסביב הכל רועש וגועש , וכל מיני דברים שאין לי עליהם שליטה. אבל, כאן, באוכל יש לי שליטה.

אכן, ממש לפתוח דף חדש
תודה למירי על הרצאה נהדרת,
דני- את תמיד מרגשת,
יומטוב,
יולי
0 קישור קבוע (Permalink)
26/10/2015 22:25

miribelkin
miribelkin
Administrator
תודה רבה דני אהובה ומפרגנת
+1 קישור קבוע (Permalink)
26/10/2015 11:26

dany
dany
זאת אחת ההרצאות שתמיד מדברת אלי !!!!! המקום של פחד משינוי הוא כל כך חזק שלעיתים רק איזה אירוע טראומטי יביא אותנו לעשות את השינוי, לאחר מכן לא נבין למה????? זה לא הלך הרבה יותר קל.
דבר נוסף שיש להוסיף לפחד משינוי הוא הפחד מהויתור, והסיפור של מירי על הילד ברכב של אמא שבשום אופן לא רצה להגיע לשמוע את ההרצאה אפילו בתור אורח, ממש מספר את המקום הילדותי "אני לא רוצה לוותר על..........".להיות לוגי ורציונאלי ולהבין כי לעשות שינוי יכול להביא לתועלת רבה, וכי ויתור על דבר מה יש בתוכו ניצחון והישג פי מונים לא תמיד עובד שאנחנו מונעים ע"י הרגש.
תודה מירי על ההרצאה.
אהבתי,
0 קישור קבוע (Permalink)

עמוד הבית - פורום » פורום דיאטה » הרצאה של מירי של שינוי

כל הזכויות באתר זה שמורות למירי בלקין (B Diet), מומחית לדיאטה, מנחת קבוצות הרזיה.
מירי בלקין, בעלת שיטת דיאטה ייחודית אשר מסייעת לילדים, נוער ומבוגרים לרדת במשקל.  תקנון

מירי בלקין

דיאטה
אודות
עשו את זה
שומרי משקל
מן התקשורת

מידע שימושי

הרזיה
לרדת במשקל
פורום דיאטה
מחשבון קלוריות
טבלת קלוריות

מתכונים ותפריטים

מתכונים דיאטטיים
פורום מתכונים
תפריט דיאטה
תזונה נכונה
שאלות נפוצות בדיאטה
סוגי דיאטות

סוגי דיאטה
דיאטת אטקינס
דיאטת כרוב
דיאטה און ליין
דיאטה מהירה

קישורים שימושיים

מכתבי תודה
מהעתונות
סרטונים
 דוחות שותפים
שיווק ותחזוקה
דיאטה עם מירי בלקין- ברוכים הבאים לאתר של מירי בלקין. תוכנית הדיאטה של מירי בלקין באינטרנט- עכשיו במבצע הכרות ללקוחות חדשים!